ENSO SOĞUTMA - Kurumsal

SOĞUTMA SEKTÖRÜ / SOĞUK HAVA DEPO SİSTEMLERİ

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, Soğuk Hava Depoları, ve Ticari Buzdolapları, Soğuk Hava Depoları, konusunda satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermektedir.
1996 Yılın' da ENSO Soğutma San. ve Tic. olarak kalite ve sorunsuz servis hizmeti ve Soğuk Oda kurulumlarında gelişen teknoloji ile soğutma sektöründeki seçkin firmaların ürün yelpazelerini bir araya toplayıp, komple soğuk hava deposu imalatı, montaj ve servis faaliyetini bugüne kadar geliştirerek sürdürmüştür.
ENSO Soğutma Kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşıyarak hizmette sınırsız müşteri memnuniyeti doğrultusunda çağdaş, kaliteli, memnuniyet verici hizmetlerle faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Amacımız;

2010’dan beri tecrübelerimize dayanarak, pazarda güvenilir ve aranan marka olmak için çıtamızı daima bir üst hedefe taşımak. En iyi Ürün ve Servis hizmeti vermek, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, sektörde her zaman kaliteli ürünler geliştirmek, gelişen teknolojiyi yakından takip edip AR – GE çalışmalarımızı genişleterek, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun çevre bilincini ön planda tutarak, çevreye duyarlı, doğa dostu, uzun ömürlü, düşük enerji sarfiyatlı ürünlerin imalatını gerçekleştirerek kaliteyi daima zirvede tutmaktır.

ENSO Soğutma San. ve Tic Soğutma Sektöründe ürün yelpazesine yeni alternatifler sunarak zincir halkasına hizmet vermektedir.

Anahtar Teslim Projeler / Soğuk, Donmuş, Muhafaza ve Şoklama Tesisleri, kurulumlarında kullanım şartlarına ve özelliklerine göre değerlendirilip, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE kalite belgeli ürünler kullanılmaktadır...MÜŞTERİLERİNİZE DEĞER VERİRSENİZ, DÜNYANIN EN DEĞERLİ MARKASI OLURSUNUZ...
Misyonu ile sektör lideri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

MÜŞTERİLERİNİZE DEĞER VERİRSENİZ, DÜNYANIN EN DEĞERLİ MARKASI OLURSUNUZ... Misyonu ile sektör lideri olarak faaliyetini sürdürmektedir.