SOĞUK ODA ÜRÜNLERİMİZ
Sandviç Panal, Soğuk Hava deposu
Soğuk Oda Sandviç Panelleri
Soğu oda panellerinin imalatında istenirse çelik saç veya galvaniz saçta kullanılabilir. Bu tamamen panelin nerede kullanılacağı ile doğru orantılıdır.
Soğuk oda panelleri birbirine kenetlenerek montajı sağlanır. Demonte olarak parçalardan oluştuğu için ayrıca lojistik olarak taşınmasıda çok basittir.
Soğuk oda panelleri birbirine monte edildikten sonra belli testlerden geçerek bağlantı noktalarında herhangi bir problemin olup olmadığı kontrol edilir.
Bazı depolarda ürünler aylarca kalmakta ve uzun süre kimse kontrol etmemektedir.

İzotom sandviç paneller gıda ve ilaç ürünlerinin istenilen koşullarda sağlıklı olarak saklanmasını sağlayan yapılar oluşturur. 42 kg/m³ yoğunluklu sandviç paneller ile oluşturulan yapılar gerçek bir ısı izolasyonu sağlar ve modüler yapısı ile istenilen ebatlarda ve yüksekliklerde montaj imkanı sunar.

Sandviç Panel Kalınlıkları;
6 cm. / 8 cm.  /  10 cm.  /  12 cm. /  15 cm.   


(Panel ebatları size özel olarak projelendirilecektir)
Sandviç panellerin yüzeyleri leke tutmaz, kolay temizlenebilir özelliktedir. Montaj sırasında kullanılan aksesuarlarda antibakteriyel özelliklidir, böylece oluşturduğumuz yapılar tamamen hijyenik bir ortam oluşturur. Gıda ürünlerinin saklama süresini uzatmanın ve tazeliğinin korunmasının en etkili yöntemlerinden birisi ortama ozon gazı vermektir.
Soğuk odalarda bulunan toz taneciklerinin üzerinde 40 bin kadar, 15 türden fazla bakteri, mikrop ve toz kenesi gibi mikroorganizma yaşayabilir.

Bu tozlar soğuk odaların içerisinde yüzer haldedir. Bu toz taneciklerinden büyük olanlar ağırlıkları sayesinde yer çekimi etkisiyle yere çöker fakat küçük olan tanecikler havada kalır.


  Sandviç Panel Teknik Özellikleri