SOĞUK ODA ÜRÜNLERİMİZ
Soğuk Oda Sürgülü Kapı Sistemleri
Soğuk Oda Sürgülü Kapılar
Sürgülü tek kanat kapılarda Kanat; ön ve arka yüzeyleri mukavemetin artırılması bakımından ön yüzey 0,70 mm + arka yüzey 0,70 mm isteğe göre galvaniz boyalı, pvc kaplı veya inoks (krom) çizilmelere karşı yüzey koruma sistemli ithal saçlardan oluşur.Dünyada ilk kez inova soğutma tarafından uygulanan yüzeylerde kalın saç uygulamaları ürünlerin uzun yıllar kullanımının sağlanması ve darbelerden minimum düzeyde kapıların etkilenmesini sağlamaktadır.Kapıların uygulanacağı alanlarda ve müşterilerin özel isteklerine uygun saç kalınlığı 0,40 mm den 3 mm e kadar istenilen kalınlıklarda tek kanat sürgülü kapı uygulaması yapılabilmektedir.Tek kanat sürgülü kapılarda 4-6-8-10-12 cm kalınlıkta 4 m*4 m Ebatlarına kadar istenilen kalınlıkta ve istenilen ölçülerde kapı üretimi yapılabilmektedir.
Soğuk hava depo sürgülü kapılarının tamamı ısı köprülü,alüminyum paslanmaya karşı eloksal korumalı güç çerçevelerle dönülmüştür.
Soğuk hava deposu sürgülü kapılarının tamamı % 100 poliüretan hammadde ile dolgulu, üretilmekte ve üretim bandı kontrollerine tabi tutularak ürünler elde edilmektedir.
Soğuk oda kapılarının tüm noktalarında 42 dansite poliüretan, izolasyon malzemesi 40 kg / m3 yoğunlukta enjekte edilerek üretilmektedir.
Soğuk hava deposu kapılarının içerisinde poliüretan madde dışında hiçbir yan mamul bulunmamakla birlikte, kapılar istenilen her ölçüye uygun özel kalıplarda poliüretan enjekte edilerek birbirinden bağımsız ürünlerin birleşimlerinden oluşur.
-°C negatif ünitelerde uygulanacak kapılarda kapı lastiklerinin donmaması ve kapıların aktif çalışmasını sağlamak için sürgülü kapıların kanadında kapı çerçevesini tamamen saracak şekilde rezistans (ısıtıcı kablo) kapı çevresinde bulunan,gizli,kapaklı, kanallara uygulanmaktadır.
-°C negatif derecede çalışacak kapılar için özel alman malı herhangi bir ek ara malzemeye gerek duyulmadan direkt şehir şebekesine 220 v bağlanabilen rezistans sistemine sahiptir.
Kapı kanadı,pervazı ve tüm aksesuarları ürünün kalitesini belgeler nitelikte ıso 9001 ve 2008 kalite belgeli,avrupa normlarına ve gıda tüzüğüne uygunluk açısından tüm ürünler iyi hijyen uygulamaları belgesine sahiptir.

Soğuk Oda Sürgülü Kapılar